Zakończenie realizacji w Parku Tajemnicza Solina dla Polskich Kolei Linowych

PKL Park Tajemnicza Solina 1

Miło nam zakomunikować, że zakończyliśmy projekt na wyposażenie w sprzęt audiowizualny Parku Tematycznego- Tajemnicza Solina. Inwestor projektu: Polskie Koleje Linowe

W zakres zamówienia wchodziła dostawa, montaż oraz kalibracja sprzętu audio wizualnego, w tym m.in:

mapping z wykorzystaniem profesjonalnych projektorów instalacyjnych,

– system nagłośnienia,

– system centralnego sterowania,

 

Więcej o Parku Tajemnicza Solina:

Bieszczady od wieków stanowiły wielokulturowy tygiel. Polacy, Rusini, Ukraińcy, Bojkowie, Żydzi, Niemcy, Cyganie oraz wiele innych zapomnianych przez czas ludów zostawiło swój ślad w tych pięknych okolicach. Przekłada się to na mnogość podań i legend, przekazywanych z pokolenia na pokolenie za pomocą tradycji ustnej, a w niektórych przypadkach – źródeł pisanych.

Starannie wybraliśmy najciekawsze z tych podań i wpletliśmy je w wyjątkową przestrzeń- park Tajemnicza Solina. Atrakcje parku są owocem wyrosłym z ziaren mniejszych i większych historii, skupiającymi się przede wszystkim na barwnych postaciach biesów i czadów.

Zabierzemy Was w magiczną krainę, która pozwoli zatracić się w bieszczadzkich legendach. Przestrzeń parku stanowi syntezę inspiracji i pomysłów, opartą na słowiańskich przekazach i naszej artystycznej interpretacji.

I w tym miejscu połączyliśmy najnowocześniejsze technologie z naturą. Przechadzając się po meandrujących śćieżkach, będziecie mieli możliwość poznania legend w unikalnej formie. Atrakcyjna scenografia, multimedia, technologia AR, a to wszystko w synergii z otaczającą fauną i florą.

Tajemnicza Solina wielokrotnie zaskoczy, zachwyci i sprawi, że wrócisz tu nie raz!

 

Źródło: https://www.pkl.pl/solina/tajemnicza-solina.html

 

Więcej o Polskich Kolejach Linowych:

Polskie Koleje Linowe to przedsiębiorstwo działające w branży turystycznej, operator kolei linowych w najpopularniejszych miejscowościach w polskich górach. Spółka oferuje całoroczny, kompleksowy zakres usług rekreacyjno-wypoczynkowych, posiada również własną bazę noclegową i restauracyjną.

PKL to także przedsiębiorstwo z 80-letnią tradycją oraz jeden z największych pracodawców na Podhalu, zatrudniający ponad 200 osób. Priorytetem PKL jest zrównoważony rozwój, łączący w sobie dalsze inwestycje i poszerzanie oferty turystycznej z jednoczesnym zachowaniem dbałości o środowisko naturalne.

Obecnie PKL działają w siedmiu ośrodkach w Tatrach i Beskidach: Kasprowy Wierch, Gubałówka, Jaworzyna Krynicka, Góra Parkowa, Mosorny Groń, Palenica oraz Góra Żar.  Każdy z ośrodków wyróżnia się odrębnym charakterem, ciekawą lokalizacją i wyjątkowymi w skali kraju atrakcjami.

 

Źródło: https://www.pkl.pl/o-nas.html