Obecnie do zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

INŻYNIER SPRZEDAŻY USŁUG SERWISOWYCH - SYSTEMY AUDIO-VIDEO

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • pozyskiwanie kontraktów serwisowych w zakresie świadczenia usług wsparcia, napraw, modernizacji i rozbudowy systemów audio-wideo oraz oświetleniowych
  • realizacja uzgodnionych celów sprzedażowych
  • samodzielne przygotowywanie kosztorysów oraz ofert dla klientów

Oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego kierunkowego (elektronika, informatyka, inne zbliżone)
  • minimum 2-letniego doświadczenia w sprzedaży usług serwisowych
  • znajomości systemów IT i audio-video
  • bardzo dużej umiejętności planowania i samoorganizacji pracy
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów biznesowych i budowy relacji międzyludzkich
  • umiejętności współpracy z ludźmi
  • komunikatywności, kreatywności, proaktywności i systematyczności
  • posiadania czynnego prawa jazdy kat. B
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • rozwijającą pracę z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych
  • współpracę z profesjonalnymi zespołami instalacyjnymi
  • elastyczne warunki zatrudnienia i godziny pracy
  • niezbędne narzędzia do pracy

Osoby zainteresowane ofertą, które chcą dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy:

praca@groupav.pl

Projektant systemów multimedialnych

  • Opracowywanie projektów związanych z systemami multimedialnymi z oferty Group AV
  • opracowywanie specyfikacji projektowej dla pozostałych uczestników procesu projektowego
  • przygotowywanie założeń do stworzenia projektów na podstawie zewnętrznych danych dotyczących preferencji grupy docelowej lub specyfikacji klienta
  • analizowanie i ocenianie projektów pod kątem koncepcyjnym i strukturalnym
  • tworzenie spójnej wizji i koncepcji projektów
  • projektowanie w obrębie określonych i narzuconych ramach czasowych, technologicznych, budżetowych i zasobów ludzkich
  • Przygotowywanie kosztorysów inwestorskich i ofertowych do projektów
  • Systematyczne poszukiwanie nowości technologicznych związanych z projektami multimedialnymi
  • wspieranie działu handlowego przy projektach
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku spółki
  • organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska.

Oczekujemy:

  • Wiedzy z zakresu technologii sprzętu wideo i audio
  • Doświadczenia w sprzedaży systemów wideo i audio
  • Łatwości w nawiązaniu kontaktów biznesowych i budowy relacji międzyludzkich
  • Samodzielności, kreatywności i zaangażowania
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Zaangażowania oraz wysokiego stopnia motywacji do pracy
  • Dobrej organizacji czasu pracy
  • Znajomości technik związanych z projektowaniem
  • aktywnego podejścia do powierzonych zadań
  • Obsługi komputera, w tym pakietu Microsoft Office
  • Znajomość oprogramowania do projektowania komputerowego (AutoCAD lub BricsCAD)
  • Mile widziane Prawo jazdy kat. B.

Zapewniamy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • Możliwość uczestnictwa w tworzeniu innowacyjnych projektów
  • Podnoszenie kwalifikacji i poznawanie nowych technologii
  • Szkolenia, w tym organizowane przez wielu producentów sprzętu i oprogramowania
  • współpracę z profesjonalnym zespołem projektantów, sprzedawców i instalatorów
  • niezbędne narzędzia pracy