Sale konferencyjne w biurowcu The Warsaw HUB w Warszawie

HUB_1920x1080_1_korekta

Sale konferencyjne w biurowcu The Warsaw HUB w Warszawie

Trwają zaawansowane prace prowadzone przez Group AV przy kompleksowej realizacji kilkudziesięciu sal konferencyjnych dla jednego z najemców obiektu The Warsaw HUB

Systemy audiowizualne, które zostały powierzone naszej firmie zawierają najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, m.in.

– systemy centralnego sterowania

– systemy dystrybucji i przełączania sygnałów

– systemy projekcyjne

– systemy nagłośnienia

– systemy konferencyjne

Wyposażanie sal konferencyjnych jest dla naszej spółki jedną z ważniejszych gałęzi biznesu.

Obecna realizacja jest kolejnym wyzwaniem i przykładem, że instalacje multimedialne powierzone specjalistom z Group AV są wykonywane na najwyższym światowym poziomie.

The Warsaw HUB w Warszawie to nowoczesny wielofunkcyjny wieżowiec, powstały w najdynamiczniej rozwijającej się części stolicy, przy rondzie Daszyńskiego na Woli.

Obiekt jest najbardziej innowacyjnym projektem zrealizowanym przez Ghelamco Poland, wychodzącym daleko poza ramy zwykłego kompleksu biurowców. Charakter inwestycji opiera się na idei huba, czyli wielkiego węzła komunikacyjnego i funkcjonalnego. Kompleks łączy w sobie wszystkie funkcje niezbędne do działania nowoczesnego biznesu.

The Warsaw HUB to najbardziej zaawansowany technologicznie budynek w Polsce. Aby ułatwić sprawne funkcjonowanie otoczenia biznesowego, The Warsaw HUB łączy w sobie szereg wyrafinowanych technologii.

Budynek  jest także wyposażony w innowacyjne rozwiązania technologiczne, które umożliwią mu natychmiastowe przejście do trybu pandemicznego.

Zintegrowane systemy zarządzania budynkiem oraz zaawansowane rozwiązania mobilne dla najemców i użytkowników są kontrolowane przez system oparty na sztucznej inteligencji obsługiwany przez Google Cloud Platform.