Konkurs iiyama na najciekawszą instalację wygrany przez Group AV !

iiyama-plansza_FHD

Konkurs iiyama na najciekawszą instalację wygrany przez Group AV !

Miło nam poinformować, że nasza firma wygrała konkurs na najciekawszą instalację z użyciem monitorów iiyama.

Zwycięskim projektem okazała się realizacja wykonana dla Muzeum Miasta Łodzi.

Group AV Sp. z o.o. przygotowała projekt przestrzeni ekspozycyjnej oraz wykonała wszystkie prace związane z instalacją urządzeń, elementów scenograficznych, grafik i aplikacji multimedialnych na potrzeby wystawy pn. „ Łódź w Europie. Europa w Łodzi. Ziemia Obiecana wczoraj i dziś” z okazji 45-lecia Muzeum Miasta Łodzi oraz obchodów 200. rocznicy nadania Łodzi tytułu miasta przemysłowego. Wystawa stała znajduje się w odrestaurowanych i ponownie zaaranżowanych przestrzeniach Pałacu Izraela Poznańskiego.

Group AV m.in. dzięki wsparciu iiyama osiągnęła w 2020 roku znakomite wyniki w sprzedaży w zakresie  profesjonalnych rozwiązań audiowizualnych.

O marce iiyama:

Firma iiyama jest czołowym producentem monitorów działającym na skalę międzynarodową. Główna siedziba firmy znajduje się w Tokio w Japonii. Firma istnieje od roku 1973 i produkuje monitory przeznaczone do zastosowań domowych, biurowych i profesjonalnych. Od marca 2000r. istnieje iiyama Polska Sp. z o.o.

W iiyama na pierwszym miejscu stoi maksyma: doskonała relacja możliwości do ceny.

iiyama rozpoczęła działalność w 1973 roku w japońskim Nagano. Początkowo produkowała części do odbiorników telewizyjnych. Pięć lat później – w 1978 roku – wyprodukowała pierwsze monitory marki iiyama.
Dziś są obecni nie tylko w Azji i Europie, ale też w Ameryce. Zadowolenie klientów iiyama stawia wszędzie na pierwszym miejscu. Przyświeca im proste hasło – be happy. Stale szukają nowych rozwiązań. Jako pierwsi wprowadzili na polski rynek monitory, z funkcją podświetlenia obrazu High Brightness. Są też pierwszą firmą, która swoim klientom w Polsce zaoferowała monitory z dostępem do czujnika ruchu i czujnika natężenia światła jednocześnie.

1 lutego 2006 roku weszli w skład grupy firm będących własnością MCJ – japońskiego specjalisty branży IT. Dzięki temu uzyskali potężne zaplecze naukowe i technologiczne, które pozwoliło im na doskonalenie oferty, by zagwarantować klientom, że każda złotówka wydana na produkty iiyama ma odbicie w ich najlepszej jakości.

Główna siedziba firmy znajduje się obecnie w Tokio, a centrum europejskie – w Holandii.

iiyama Polska Sp. z o.o. istnieje od marca 2000 roku. W 2002 r. udział w rynku wynosił zaledwie 0,3%, w 2003 roku już 2%. Iiyama przestała być marką niszową. Obecnie rocznie blisko 50 tys. Polaków kupuje produkty marki iiyama. Polska to także europejskie centrum serwisowe iiyama. A doskonały serwis to immanentna część ich produktów. Wszystkie objęte są bowiem 3-letnią gwarancją w systemie door-to-door. Dodatkowo na panele LCD iiyama udziela gwarancji zero martwych pikseli na starcie.

Źródło: https://iiyama.com/pl_pl/firma/#firma